top of page

OPROGRAMOWANIE

Aplikacja dla pracowników terenowych zajmujących się leśnictwem. Posiada bogaty zestaw zdefiniowanych map numerycznych zgodnych z SLMN oraz dostęp do wielu specjalistycznych informacji z SILP.

SON08730_edited_edited.jpg

Zaawansowany program do prac inwentaryzacyjnych w terenie. Posiada moduły do pomiarów GNSS oraz do obsługi danych numerycznych. Korzystają z niego użytkownicy z dziedziny geodezji, ochrony środowiska, wodociągowej, gazowniczej oraz ogólnie pojętej branży GIS.

MicrosoftTeams-image (313).jpg

Projekt FairBeefPlatform ma na celu wprowadzenie nowej jakości w procesie handlu zwierzętami żywymi lub tuszami. Finalnym efektem projektu będzie platforma informatyczna, na której przeprowadzane będą transakcje kupna-sprzedaży zwierząt oraz przepływ informacji zwrotnych.

fairbeef_glowne_2 (002).png

Innowacyjne narzędzie, które umożliwia zdiagnozowanie zagrożenia kondycji drzewostanu w konkretnym nadleśnictwie. Jest to kompletny system informatyczny przeznaczony do pracy z zobrazowaniami satelitarnymi oraz pozyskanymi z dronów.

Kopia TAXUS REFERENCJE.jpg

Specjalistyczna aplikacja przeznaczona do wykonania pomiarów relaskopowych (metoda Bitterlicha) w drzewostanach przy pomocy telefonu lub tabletu poprzez aparat fotograficzny.

660x0_dendroskop.jpeg
bottom of page