top of page

W lesie z Brotherem


Uczestnicy spotkania w Nadleśnictwie Grójec, fot. Paulina Król

TAXUS IT zaproszono do zaprezentowania naszych wdrożeń delegacji firmy Brother. Spotkanie odbyło się w piątek, 21 kwietnia. Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele firmy na Europę Centralną i Wschodnią: Minoru Jihira (Managing Director BCEE Executive Office, rozwój sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Bałkanach), Yoshiyasu Yoshido (Manager Specialty Printing Solutions Pre Sales, zarządzenie europejskim działem Pre Sales: wsparcie techniczne, przedsprzedaż) oraz Kazuki Okada (Sales & Marketing Coordinator - Services & Solutions, koordynacja europejskich biur w zakresie sprzedaży oraz marketingu). W spotkaniu wzięli też udział przedstawiciele z Polski - Paweł Wośko i Tomasz Boroński.

Ze strony TAXUS IT obecni byli wiceprezesi Zarządu: Krzysztof Mroczek i Bartłomiej Krześlak oraz Szymon Borowczyk, menadżer ds. koordynacji procesów sprzedaży oraz serwisu.

Spotkanie w ZILP, fot. Paulina Król

Spotkanie rozpoczęło się w Zakładzie Informatyki Lasów Państwowych, skąd przeniosło się do lasu. Dokładnie do Nadleśnictwa Grójec, gdzie czekała na nas interesująca prezentacja na temat gospodarki leśnej i Lasów Państwowych. Mieliśmy też niebywałą przyjemność obserwować proces odbiórki drewna w terenie.


Proces odbioru drewna, fot. Paulina Król
Wspólne ognisko, fot. Paulina Król
Omówienie procesu odbiórki drewna, fot. Paulina Król
Drukarka mobilna Brother RJ4230B wykorzystywana w lesie, fot. Paulina Król

Najważniejszym punktem spotkania była prezentacja wydruku dokumentów dotyczących sprzedaży i wywozu drewna na drukarce Brother RJ4230B, którą Taxus IT dystrybuuje w LP. Spotkało się to z zainteresowaniem obecnych gości.

Serdecznie dziękujemy Brother Polska za umożliwienie nam przeprowadzenia tego spotkania oraz Nadleśnictwu Grójec za gościnę.Comments


bottom of page