top of page

Szkolenie w SierpcuW dniach 22-23.09.2022 r. prawie wszyscy pracownicy naszej firmy spotkali się w Sierpcu na wyjeździe szkoleniowym połączonym z integracją. To była wspaniała okazja do tego, aby zobaczyć się w takim gronie i lepiej poznać. Pracujemy z różnych miejsc w Polsce, dlatego bardzo doceniamy każdą możliwość wspólnego spotkania i wymiany doświadczeń.


Pierwszy dzień przeznaczony był na szkolenie warsztatowe, po którym część z nas wybrała się na spacer z kijkami do nordic walking poprzedzony instruktarzem. Męska część naszej firmy zdecydowała się rozegrać mecz piłkarski. Wieczorem wszyscy spotkaliśmy się na kolacji podczas której jeden z naszych kolegów pięknie przygrywał nam na instrumentach klawiszowych, a później na gitarze przy ognisku. To była niesamowita okazja do wspólnego śpiewania i integracji.


Następnego dnia wybraliśmy się na zwiedzanie pobliskiego Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, a następnie rozjechaliśmy się każdy w swoim kierunku mając w pamięci wspólnie przeżyte chwile.Comments


bottom of page