top of page

Aż DWA Złote Medale dla TX1!Firma Taxus IT po raz kolejny wzięła udział w największych targach leśnych w Polsce. Targi EKO-LAS, organizowane przez Grupę Międzynarodowych Targów Poznańskich, to wyjątkowe spotkanie branży leśnej, które w dniach 7-9 września odbyło się w Mostkach koło Świebodzina.


- Wydarzenie to pozwala zaprezentować najnowsze rozwiązania informatyczne oraz urządzenia pomiarowe kierowane przez nas do branży leśnej. Obecność na tych targach daje możliwość bezpośredniego kontaktu z użytkownikami naszych produktów, wymiany uwag i zacieśniania relacji. Ten aspekt jest dla nas szczególnie istotny, ponieważ bez takiej interakcji nasza działalność traci sens - zapewnia Bartłomiej Krześlak, wiceprezes Taxus IT.

Miesiące intensywnych przygotowań zaowocowały absolutnym sukcesem! Dni targowe upłynęły na rozmowach, prezentacjach i nawiązywaniu kontaktów z naszymi obecnymi i (miejmy nadzieję) przyszłymi klientami. Było o czym rozmawiać!

🔹 Duże zainteresowanie wzbudziły autorskie rozwiązania TAXUS IT Sp. z o.o., zwłaszcza aplikacja mLas oraz system SatMonitor.

🔹 Wielu uczestników targów chciało zobaczyć, jak drukują termiczne drukarki Brother Polska. To idealne rozwiązanie dla pracowników terenowych, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

🔹 Rejestratory Newland EMEA, kompatybilne z aplikacją mLas i doskonale przystosowane dla leśnictwa, także wzbudziły niemałe zainteresowanie.

🔹 Prezentowaliśmy także inne produkty dostępne w sprzedaży, jak rozwiązania GNSS od CHC Navigation - tablety LT800H i LT700H oraz CHC i73.🔹 Furorę natomiast zrobił TX1, podwójny laureat tegorocznego ZłotyMedal MTP.TX1 Taxus IT to innowacyjny, autorski odbiornik GNSS do pracy w trybach RTK (Real Time Kinematic) oraz RTN (Real Time Network) dla pracowników terenowych. Wyróżnia się 184 kanałami i 24 sekundową początkową inicjalizacją, co zapewnia szybką i efektywną pracę. Niezwykle łatwy w obsłudze (plug&play) umożliwia pomiary z centymetrową dokładnością, nawet pod okapem drzewostanu i w trudnych warunkach terenowych. Ponadto odbiornik jest kompatybilny z aplikacją mLas 8 oraz tMap.


Pierwszego dnia targów Eko-Las, zostały uroczyście wręczone statuetki i dyplomy dla laureatów nagrody Złoty Medal – konkursu, który nagradza nowoczesne, innowacyjne oraz niezawodne rozwiązania w danej branży.Jury Konkursowe doceniło Złotym Medalem Grupy MTP dwa produkty: odbiornik TX1 TAXUS IT firmy TAXUS IT oraz Ciągnik do prac leśnych Kotschenreuther Luchs firmy KOTSCHENREUTHER FORST & LANDTECHNIK GmbH & Co. KG.


Dodatkowo odbiornik TX1 TAXUS IT zdobył nagrodę w plebiscycie konsumentów – statuetkę oraz dyplom Złoty Medal Wybór Konsumentów.


To nie pierwszy Złoty Medal MTP na naszym koncie. To wyróżnienie w 2021 roku otrzymał tablet LT700H i to również podwójnie - Złoty Medal Grupy MTP oraz Złoty Medal Wybór Konsumentów.


Comments


bottom of page